Hypotéka na byt

Hypotéka na byt je nejčastěji vyhledávaným hypotečním produktem. Bytů se kupuje více než domů a pozemků, a tak je logické, že je hypotéka na byt žádanější než třeba hypotéka na pozemek. Portál hypotéka kalkulačka .eu Vám poradí, jak na to.

Hypotéka na nový byt

Kupujete-li nový byt přímo od developera, pravděpodobně Vám developer nabídne konkrétní banku, kde jsou hypotéky pro danou novostavbu již předjednány. Uděláte dobře, když se poohlédnete i po konkurenčních nabídkách a pak si nabídky porovnáte. K tomu Vám poslouží naše kalkulačka - porovnání hypoték. Vepište všechny údaje jednotlivých nabídek (úrokové sazby a poplatky) a hned budete vědět, která nabídka je nejvýhodnější.

Chcete-li získat přehled o aktuálně nejzajímavějších hypotékách, rádi Vám nabídku zpracujeme. Vyplňte formulář a odešlete. Budeme Vás obratem kontaktovat.

Hypotéka na starý byt

Kupujete-li hypotéku na starý byt, pak se musíte spolehnout jen na sebe. I když Vám třeba realitní kancelář nabídne nějaké hypoteční řešení, nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku. Tu pak porovnejte s řešením, které Vám nabízí realitní kancelář.

Hypotéka na byt - potřebné dokumenty

Hypotéka na byt je standardním hypotečním případem. Budete potřebovat dokumenty dokládající Vaši bonitu a pak dokumenty k bytu.

Dokumenty k Vaší bonitě:

- potvrzení o příjmu (jste-li zaměstnanec)

- výpisy z bankovních účtů (3 - 6 měsíců zpět)

- daňové přiznání za poslední zdaňovací období a potvrzení o bezdlužnosti (jste-li OSVČ)

Dokumenty ke kupovanému bytu:

- nabývací titul k nemovitosti (smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva atd.)

- výpis z Katastru nemovitostí

- znalecký odhad

Další dokumenty odvisí od konkrétní banky. Rádi Vám poskytneme bližší informace.

 

Home Hypotéka Hypotéka na byt